İstanbul Merkez Zeytinburnu: (0212) 510 0 333 // Mersin Şube/Acenta: (0324) 236 01 81        

26 Mayıs 2020 Salı
Dağıtım ve Organizasyon Hizmetleri
Müşterilerimizin zincir mağazalara sevk edeceği parsiyel malları şirketimiz araçları ile mevcut depolarından alıp ,yurtiçi iller ve mağazalar bazında ayrım ve tasnifi yapılarak mevcut acentelerimiz ve çözüm ortaklarımız kanalıyla müşteri irsaliyesindeki adreslere teslimat şeklindedir. Ürünlerinizin teslim noktalarına ulaştırılmasın da da Mersin Taşımacılık Kargo, size güvenebileceğiniz bir ortaklık öneriyor.
 
Mersin Taşımacılık Kargo; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı ve takibi mümkündür.
 
Buna ilave olarak Mersin Taşımacılık Kargo, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını arttırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.
 
Her aşamada dikkatli ve titiz olan Mersin Taşımacılık Kargo seçiciliği araç sürücüleri için de geçerli olmakta ve bünyesindeki sürücüleri oryantasyon ve psikolojik testten geçirdikten sonra araçlar teslim edilmektedir. Böylece yüklerinizin en emniyetli ve güvenli şekilde yol alması sağlanmaktadır.

 

Yetki Belgelerimiz